اطلاعیه شماره سه
طبق زمانبندی اعلامی فرآیند ثبت نام آغاز گردید، لطفا این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایید.

پژوهشگران گرامی به استحضار می رساند؛

طبق زمانبندی اعلامی در تاریخ های مهم سیمنار، فرآیند ثبت نام سمینار و پذیریش مقالات شروع یافته و تا 4خرداد ماه 95 ادامه خواهد یافت، خواهشمند است این اطلاعیه را به دقت مطالعه فرمایید. برای شرکت در سمینار خواهشمند است مراحل زیر را به ترتیب انجام نمایید:

 

ابتدا در سایت سمینار ثبت نام نمایید، یادآوری می گردد تکمیل فرم ثبت نام باید به صورت کامل و با دقت انجام گیرد، به محض ثبت نام رمز عبور برای شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می گردد.

 

به منظور تسهیل فرآیند ثبت نام و راحتی پژوهشگران گرامی اکانت کاربری شما بلافاصله و به صورت اتوماتیک فعال می گردد و نیازی به تایید مدیر سایت نمی باشد.

 

در اولین ورود به پنل کاربری امکان ثبت مقاله غیرفعال می باشد،  با توجه به متفاوت بودن هزینه های سیمنار برای انواع ثبت نام ها (مثلا دانشجوی عضو انجمن یا عادی) لازم است به بخش مدارک کاربران مراجعه نموده و مدارک درخواستی را آپلود نمایید. در صورت عدم ارسال مدارک درخواستی فیش ثبت شده تایید نخواهد شد و امکان ارسال مقاله برای شما وجود نخواهد داشت.

 

برای ارسال مقاله حتما باید حق ثبت نام انجمن شیمی ایران پرداخت گردد و فیش مربوطه اسکن شده در بخش  حسابداری» ثبت فیش بانکی  ثبت گردد لازم به یادآوری است، تنها یکبار و برای پرداخت حق ثبت نام انجمن نیاز به مراجعه حضوری به بانک می باشد و سایر هزینه هایی که به حساب خود سمینار واریز می گردد از طریق خرید سرویس و خدمات آنلاین انجام خواهد پذیرفت. تاکید می گردد واریز حتما باید از طریق مراجعه به بانک و تکمیل فیش صورت پذیرد و از سایر روشهای پرداخت نظیر حواله پایا، کارت به حساب، انتقال وجه اینترنت بانک و ... خودداری گردد همچنین پرداخت این هزینه برای اعضای انجمن نیز ضرروی می باشد.

 

بعد از ثبت فیش بانکی منتظر تایید فیش بانکی خود توسط مدیر سایت باشید، به محض تایید فیش، همانند بانک ها پیامک واریز مبلغ فیش به اعتبار کاربری به موبایل شما ارسال خواهد شد و امکان ثبت مقاله برای شما فعال خواهد گردید در این مرحله باید به بخش خرید سرویس ها و خدمات رفته و سرویس حق ثبت نام انجمن شیمی  را تیک زده و از روش پرداخت پرداخت اعتباری را انتخاب نموده و روی خرید کلیک نمایید. این کار به منزله تایید پرداخت هزینه حق ثبت نام انجمن شیمی می باشد در این مرحله نیز مبلغ از اعتبار کاربری شما کسر شده و پیامک آن برای شما ارسال خواهد شد.

 

حال میتوانید نسبت به ثبت مقاله اقدام نمایید، بعد از ثبت مقاله، وضعیت های مقاله به محض تغییر وضعیت برای شما ارسال خواهد گردید.

 

با احترام - دبیرخانه بیست و چهارمین سمینار شیمی آلی ایران

نویسنده: مدیر سایت
تاریخ نگارش:1395/1/14

نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
عدد تصویر:
نظر شما:


(#3) سمانه نیرومند - چهارشنبه 25 فروردين 1395 20:01 درج پاسخ

 سلام...میخواستم بپرسم اگر مقاله پذیرفته بشه ولی کسی نتونه در سمینار شرکت کنه امکان پست کردن گواهی مقاله وجود داره؟

(#11) مدیر سایت - جمعه 07 خرداد 1395 13:03 درج پاسخ

سلام

انشاالله که شرکت می کنید ولی در صورت عدم شرکت بعد از برگزاری تیکت بزنید تا راهنمایی لازم انجام بشه.