به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به نزدیکی به پایان زمان پذیریش مقالات و عدم تمدید آن لازم است پژوهشگران شرایط خود را با چک لیست زیر کنترل نمایید تا در روزهای آتی با مشکلی مواجه نشوند:

 

1- آیا مدارک درخواستی را آپلود نموده اید؟

با توجه به متفاوت بودن هزینه های پرداختی برای کاربران مختلف برای مثال دانشجوی عادی و دانشجوی عضو انجمن لازم است مدارک درخواستی را در سیستم ثبت نمایید. سیستم به صورت اتوماتیک فقط امکان ثبت مدارک مرتبط به سطح کاربری شما را اجازه می دهد و برای مثال سایر پژوهشگران نیاز به آپلود هیچ مدرکی در سایت ندارند.

 

2- آیا درست ثبت نام کرده اید؟

مواردی وجود دارد که مدارک آنها به دلیل اشتباه در انتخاب نوع ثبت نام تایید نگردیده است برای مثال پژوهشگر در سال 82 دانشجوی دکتری بوده است و کارت دانشجویی مربوط به آن زمان را ارسال نموده است و قصد شرکت دانشجویی را دارد این دسته از پژوهشگران لازم است در این خصوص تیکت ارسال نمایند تا نوع ثبت نام آنها به وضعیت مناسب تغیبر یابد تا در پرداخت هزینه ها به مشکل برخورد نکنند.

 

3- عدم خرید سرویس انجمن شیمی

حدود 25% از پژوهشگران بعد از تایید فیش بانکی به بخش سرویس ها و خدمات در پنل کاربری مراجعه نکرده اند تا سرویس انجمن شیمی را خریداری نمایند، توجه داشته باشید که منظور از خرید، پرداخت هزینه مجدد نیست بلکه شما با اینکار مبلغی را که از بابت تایید فیش بانکی به حساب کاربریتان واریز شده است صرف سرویس انجمن می نمایید. افرادی که در صفحه اصلی پنل کاربری خود مانده حساب غیر صفر دارند دارای این مشکل می باشند زیرا فیش آنها تایید شده ولی سرویس انجمن برای آنها ثبت نشده است. بعد از خرید سرویس انجمن مانده حساب کاربری در صفحه اصلی پنل صفر نمایش داده می شود و در صورتی که صفر نمی باشد یا نمی توانید سرویس را خریداری نمایید در هنگام ثبت نام نوع کاربری خود (دانشجو، دانشجو عضو انجمن و....) را اشتباه وارد نموده اید یا مبلغ پرداختی شما اشتباه می باشد.

 

4- عدم تمدید زمان تعیین شده

در اول تیر امکان ثبت فیش بانکی، ثبت مدارک و ثبت مقاله غیر فعال می شود و پرداخت هزینه های شرکت در کنفرانس از طریق پرداخت آنلاین فعال خواهد شد که اطلاعیه لازم در این خصوص در سایت درج خواهد شد.

 

5-پذیریش مقالات

برای اطلاع از وضعیت مقاله و توضیحات دبیر علمی در پنل کاربری خود و در بخش مقالات من روی چرخ دنده کلیک نمایید تا چرخه مقاله خود را مشاهده نمایید. مقالات بعد از داوری به صورت پوستر یا سخنرانی پذیرش خواهند شد. جهت پیشنهاد سخنرانی باید در پنل کاربری خود تیکت ثبت نمایید که اطلاعیه آن قبلا در سایت ثبت شده است.

 

 

با تشکر

دبیرخانه بیست و چهارمین سمینار شیمی آلی ایران

نویسنده: مدیر سایت
تاریخ نگارش:1395/3/26

نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
عدد تصویر:
نظر شما: