اطلاعیه مهم سمینار
دبیرخانه سمینار هزینه های شرکت و اسکان همراهان و زمانبندی واریز هزینه ها را اعلام نمود

به استحضار پژوهشگران گرامی می رساند؛

هزینه شرکت همراهان در سمینار، و هزینه اسکان مجردی همراهان در سمینار اعلام گردید، بدین منظور پژوهشگرانی که با همراه تمایل به شرکت در سمینار دارند باید موارد زیر را در نظر داشته باشند:

1- هزینه شرکت همراهان در سمینار 3،000،000 ریال و هزینه اسکان مجردی آنان 950،000 ریال می باشد که با ورود به بخش سرویس ها و خدمات می توانید نسبت به پرداخت آنلاین هزینه ها اقدام نمایید.

2- ثبت مشخصات همراهان در بخش   مشخصات همراهان>ثبت مشخصات همراه الزامی می باشد و همراهان در ایام برگزاری سمینار جهت احراز هویت باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

3- با توجه به همزمانی سمینار با فصل مسافرت های پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی  (تبریز) متاسفانه امکان اسکان متاهلی وجود ندارد و در صورت تمایل همراهان می توانند از اسکان مجردی یا هتل های شهر تبریز استفاده نمایند که فهرست هتل ها و امکانات و شماره تماس آنان در منوی لینکستان سمت راست درج شده است.

4) با توجه به مدت زمان یکماهه تا برگزاری سمینار و لزوم برنامه ریزی و رزرو امکانات رفاهی امکان پرداخت هزینه ها از دهم مرداد ماه غیرفعال خواهد شد و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا  حتما در این مدت نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایید.

 

نویسنده: مدیر سایت
تاریخ نگارش:1395/5/4

نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
عدد تصویر:
نظر شما: