دکتر عبدالرضا ابری دبیر اجرایی سمینار در نشستی اعلام نمودند بنا به استقبال گسترده و پرشور و همچنین درخواست های مکرر دانشجویان و پژوهشگران مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات، به اطلاع اساتید محترم، دانشجویان گرامی و پژوهشگران عزیز می رساند مهلت ثبت نام و ارسال مقاله تا آخر خرداد تمدید گردید. جزئیات در ادامه ...

دکتر عبدالرضا ابری دبیر اجرایی سمینار در نشستی اعلام نمودند بنا به استقبال گسترده و پرشور و همچنین درخواست های مکرر دانشجویان و پژوهشگران مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات، به اطلاع اساتید محترم، دانشجویان گرامی و پژوهشگران عزیز می رساند مهلت ثبت نام و ارسال مقاله تا آخر خرداد 95  تمدید گردید.


خلاصه مراحل ضرروی پژوهشگران تا این لحظه:

  •  مراجعه به وب‌سایت و «ثبت‌نام در وب سایت سمینار»
  • مراجعه به بانک تجارت و پرداخت حق ثبت نام انجمن
  • ارسال مدارک و فیش پرداختی و انتظار برای تایید آنها و فعال شدن امکان ارسال چکیده مقاله
  • مراجعه به بخش خرید سرویس و خرید سرویس انجمن شیمی با اعتبار کاربری حاصل از تایید فیش بانکی
  • ارسال چکیده مقالات
  • انتظار برای بررسی مقاله و پذیرش آن در قالب پوستر، سخنرانی و ....
  • سایر مراحل متعاقبا اعلام می گردد.


پس از اعلام نتایج نهایی داوری مقالات در وب‌سایت سمینار هزینه شرکت در سمینار (الزامی است) و در صورت تمایل به اسکان، هزینه اسکان از طریق پرداخت آنلاین دریافت خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به بانک نخواهد بود.
 

توضیحات مهم و مشکلات رایج:

  • در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در هر یک از مراحل فوق، بهتر است از پنل کاربری خود و از بخش مدیریت دپارتمانها تیکت ثبت نمایید. تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد. با توجه به تعداد زیاد مدارک ارسالی و فیش توسط کاربران و همچنین تعداد بالای تیکت های رسیده، ممکن است در این روزها مدارک و فیش ها کمی دیرتر  و حداکثر تا 24 ساعت تایید گردد.
  • تعداد محدودی از پژوهشگران در آپلود فایل pdf  مشکل دارند، در این مورد ابتدا از مرورگر دیگری امتحان نمایید و در صورت حل نشدن مشکل تیکت ثبت نماید. برای مثال اگر از firefox  استفاده می نمایید با Internet explorer  امتحان کنید و در صورت تداوم مشکل تیکت ثبت نمایید.
  • متاسفانه پژوهشگران در ورود اطلاعات فیش انجمن و برش حاشیه ها سفید اضافی مدارک دقت کافی ندارند که امیدواریم بیشتر توجه نمایند.

 

جهت ارتباط بهتر با پژوهشگران و افزایش رضایتمندی آنان شماره موبایل 9101841573 جهت تماس های ضرروی متعلق به دبیر اجرایی سمینار دکتر عبدالرضا ابری اعلام می گردد. خواهشمند است در خصوص مشکلات خود ابتدا تیکت ثبت نمایید و چنانچه در مدت 24 ساعت تیکت شما رسیدگی نگردید با این شماره تماس حاصل نمایید.

 

به امید دیدار شما در شهر اولین ها...

دبیرخانه بیست و چهارمین سمینار شیمی  آلی ایران

نویسنده: مدیر سایت
تاریخ نگارش:1395/3/3

نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
عدد تصویر:
نظر شما:


(#21) ابراهیم فیروزه - شنبه 29 خرداد 1395 03:03 درج پاسخ

با سلام

احتراما آخرین مهلت ارسال چکیده را تا 10 تیر تمدید کنید

با تشکر