هزینه های سمینار شامل موارد زیر می باشد:

 

الف. حق ثبت نام انجمن شیمی ایران (فقط از طریق مراجعه به بانک تجارت)

ب. هزینه شرکت در سمینار (خرید سرویس و خدمات از پنل کاربری و پرداخت آنلاین هزینه)

ج. هزینه اسکان (خرید سرویس و خدمات از پنل کاربری و پرداخت آنلاین هزینه)

 

 

الف: حق ثبت نام انجمن شیمی ایران

 

شرکت کنندگان مبلغ به ریال
دانشجوی عضو انجمن شیمی 250000
عضو هیئت علمی عضو انجمن 500000
سایر افراد   750000

 

 

 شماره حساب جهت پرداخت حق ثبت نام انجمن شیمی ایران:

شماره حساب 0134008970 بانک تجارت به نام انجمن شیمی ایران شعبه استاد نجات الهی جنوبی تهران کد 157 (شماره حساب متمرکز بوده و قابل پرداخت از طریق کلیه بانک­ های تجارت می باشد.)­

توجه:  این هزینه صرفا باید از طریق مراجعه به بانک و آپلود فیش واریزی در پنل کاربری پرداخت گردد سایر روش ها نظیر انتقال بین حساب، حواله پایا مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت.

 

  حتما در فیش بانکی عبارت "مربوط به هزینه ثبت نام بیست و چهارمین سمینار شیمی آلی ایران" قید گردد. فیش بانکی اسکن شده پرداخت هزینه ثبت نام از طریق سامانه سمینار بخش حسابداری ارسال گردیده و منتظر تایید آن باشید پس از تایید فیش بانکی مبلغ پرداختی به اعتبار کاربری شما اضافه می گردد و شما باید به بخش سرویس ها و خدمات رفته و سرویس حق ثبت نام انجمن شیمی را از طریق اعتبار کاربری خود خریداری نمایید.

 

 ارائه اصل کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و کارت عضویت انجمن شیمی برای اعضای انجمن در روز پذیرش همایش الزامی است. همراه داشتن اصل رسید بانکی و کارت شناسایی در روز پذیرش همایش الزامی می باشد.

 

لازم به توضیح است که تنها مقالاتی داوری خواهد شد که شخص ارائه دهنده مقاله مبلغ حق ثبت نام خود را پرداخت نموده باشد همراهان شخص ارائه دهنده مقاله لازم نیست این هزینه را پرداخت نمایند.

 

از هر شرکت کننده به ازای پرداخت حق ثبت نام حداکثر دو مقاله پذیرفته می شود.

 

این هزینه مستقیما به حساب انجمن شیمی واریز می گردد و حتی افرادی که کارت عضویت در انجمن شیمی را دارند ملزم به پرداخت این هزینه جهت ارائه مقاله در این سمینار می باشند. این هزینه در صورت پذیریش یا عدم پذیریش مقاله غیرقابل استرداد می باشد.

 

 

ب: هزینه شرکت درسمینار

 

 

شرکت کنندگان مبلغ به ریال
دانشجویان 3،000،000
اعضای هیئت علمی وسایر شرکت کنندگان غیر عضو انجمن 3،500،000

 

هزینه های ذکر شده شامل بسته اهدایی سمینار، نهار، شام و پذیرایی روزانه در ایام برگزاری سمینار می باشد.

به همراهان بسته اهدایی سمینار تعلق نمی گیرد.

 

 ج. هزینه ی اسکان

اسکان مجردی: به ازای هر نفر نهصد و پنجاه هزار ریال می باشد.

اسکان متاهلی: متعاقبا اعلام خواهد شد.

اسکان همراه: لطفا مشخصات همراه خود را در پنل و در بخش همراهان ثبت نمایید تا هزینه بررسی و اعلام گردد.

 

توجه: تاکید می گردد هزینه هایی نظیر هزینه شرکت در سمینار، اسکان، و .... صرفا از طریق خرید سرویس و خدمات و پرداخت آنلاین هزینه در پنل کاربری صورت می پذیرد ولی هزینه حق ثبت نام انجمن شیمی باید از طریق مراجعه به بانک به شماره اعلامی انجمن واریز گردد.

 

 

به عبارتی فقط یکبار به بانک تجارت و جهت واریز حق ثبت نام انجمن مراجعه خواهید نمود و سایر هزینه ها از طریق پرداخت آنلاین به حساب بانک ملی دانشگاه واریز خواهد شد.